Prípravný zápas MFK Zvolen U11 - Oranjes Zvolen U13

MFK Zvolen U11 - Oranjes Zvolen U13 9:3 (5:0)

Góly MFK: Ľupták (2), Ďuriš (2), Mojžiš, Lupták, Drotár, Růžek, Strhársky

Herný systém: 7 + 1 na jednom ihrisku

Hrací čas: 2 x 30 min.

Povrch: umelá tráva

Zostava MFK: Frayne - Lupták - Maniš - Ortšnep - Sciranka - Dianiška - Horniak - Strharský - Drotár - Sojka - Obročník - Ľupták - Šulek - Ďuriš  - Růžek - Mojžiš

Hodnotenie zápasu trénerom MFK (Ivan Viktor): Dnešný prípravný zápas sme odohrali proti staršiemu mužstvu, ktorého cieľom malo byť zistenie kondičnej a hernej prípravy po zime. Prvý polčas sme začali v úvodných 10 minútach dosť ustráchane. Po opadnutí strachu sme hrali pekný futbal dopredu. Vzadu sme hrali na istotu bez nejakých väčších šancí súpera. Chalani si dobre prihrávali, hľadali voľné priestory a snažili sa o vytvorenie zaujímavých akcií, keďže boli pri chuti. S prejavom hry sme boli spokojní, kvôli snahe komunikácie hráčov medzi sebou a dobrým pohybom. Druhý polčas sme sa uspokojili s výsledkom 5:0. Po úvode sme v rozmedzí 12 minút dostali lacné a zbytočné góly. Vypustili sme súboje, neprerušili hru, kedy to bolo potrebné. Po prestriedaní hráčov sa obraz hry zlepšil a strelili sme ďalšie 4 góly. Avšak nastali chyby v komunikácii a prejav poklesol o niekoľko percent. Celkovo sme hrali atraktívnejší futbal v prvom polčase. V zápase sme si viedli celkom dobre, aj keď vieme, kde nás tlačí topánka a na čom máme popracovať.

Ďakujeme chalanom za predvedený výkon a tešíme sa na ďalšie spoločné zápasy.