Základná zostava: Kocka (C) - Králik, Terebesy, Solárik, Totáč, Frank, Hlaváč, Kuchárka, Blihár, Ruman, Zekucia

Striedali: Repiský, Chaban, Staššák, Bednár

Asistent trénera: Maroš Hraško

Góly: 30. Blihár, 61. Repiský, 68. Zekucia, 79. Chaban

Diváci: 20

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu trénerom MFK (Peter Kocka): Od úvodu zápasu sme prevzali taktovku hry a súpera sme prakticky predčili vo všetkých herných činnostiach, čo logicky vyústilo do nášho prvého gólu v 30. minúte, keď už ako tradične skóroval peknou strelou z uhla Šimon Blihár. Domáci síce hrozili individuálne po kolmých výpadoch, ale naša obrana na čele s brankárom stáli po dlhej dobe na pevných nohách, súhra obrannej formácie sa ukázala aj v ďalšom priebehu. V druhom polčase sme už len potvrdili jednoznačnú prevahu a postupne sme po pekných krídelných akciách zvýšili náskok v 61. minúte Repiským, v 67. minúte Zekuciom a konečné skóre na 0:4 upravil Kristián Chaban v 79. minúte. Chalanom ďakujem za odvedený výkon.