Základná zostava: Kocka - Staššák, Solárik, Terebesy (C), Králik, Frank, Hlaváč, Repiský, Blihár, Kucharka, Zekucia

Striedali: Dolinský, Uhnák, Psotka, Orság, Chaban

Základná zostava: Kubaľa - Kšenzulák, Špagla (C), Jagnešák, Korčuška, Babinský, Muroň, Melišík, Harmata, Labudiak, Uhliarik

Asistent trénera: Ivan Kopta

Góly: -

Diváci: 30

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu trénerom MFK (Peter Kocka): Od úvodu zápasu so súperom z hornej polovice tabuľky sme dokázali držať krok a dokonca sme ho už v prvej polovici zápasu predčili vo vyložených šanciach, ktoré sme však nedokázali využiť. V druhom polčase sa prakticky opakoval ten istý scenár a aj napriek miernej hernej prevahe od 65. minúty sme nedokázali využiť tri vyložené šance, do ktorých sme sa dostali opäť po pekných krídelných akciách. Výsledok 0:0 je preto mierne nespravodlivý, ale musíme uznať aj kvalitu súpera. Opäť musím poďakovať chalanom za vzorný prístup k zápasu, ako aj k príprave počas celého týždňa.