Základná zostava: Balog - Bodák, Čačko, Michalčík, Toma, Pavuk, Sivák, Koniaiev, Dorovčák, Kujovský (C), Sabo

Základná zostava: Žabka - Staššák, Solárik, Psotka, Králik, Frank, Hlaváč, Dolinský, Blihár (C), Kucharka, Zekucia

Striedali: Repiský, Uhnák, Vondrák, Šipoš

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

Góly: 4. a 62. (pen.) Sivák, 10. Michalčík - 15. Blihár, 21. Solárik, 24. Zekucia

Diváci: 30

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu trénerom MFK (Peter Kocka): Úvod zápasu sme s posledným mužstvom tabuľky nezachytili a už v 10. minúte sme prehrávali 2:0 po našich opätovných hrubých chybách v obrane. Toto však naše mužstvo nepoložilo a ešte do polčasu sme stihli výsledok otočiť na 2:3. Do druhého polčasu sme opäť nastúpili nekoncentrovane a v obrannej fáze sme kopili chybu za chybou, čo sa nám napokon aj vypomstilo a po prísnej penalte súper vyrovnal na konečných 3:3. Celkový slabší herný prejav nášho mužstva je možné určite pripísať aj povrchu, na ktorom sa hralo, keďže sme nepochopiteľne zápas odohrali na umelej tráve.