Základná zostava: Štapinský - Bochnovič, Varga, Balčák, Kollár, Greš, Goga (C), Gaľa, Stoják, Sepeši, Sedlák

Striedali: Krivy, Nannavecchia, Čeľovský, Griger, Németh

Góly: 32. Frank, 57. Zekucia - 48. Stoják

ŽK: Králik, Bednár, Blihár, Ruman (Zvolen) - Nannavecchia (Prešov)

ČK: Balčák (Prešov)

Diváci: 60

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu trénerom MFK (Peter Kocka): Proti favoritovi súťaže Tatranu Prešov sme začali bez rešpektu a od prvej minúty sme ho nútili k veľkým chybám, čo vyústilo do vylúčenia hráča hostí už v 6. minúte zápasu. Od tejto časti hry sme boli do 35. minúty dominantné mužstvo na ihrisku, kedy sme napriek veľkému úsiliu nevyužili väčšie množstvo šancí. To sa nám však napokon podarilo, kedy výbornú krídelnú akciu využil presnou strelou Samuel Frank a upravil polčasové skóre na 1:0. Po prestávke sme však začali pôsobiť ustráchaným dojmom a napriek našej prevahe o jedného hráča v poli naviac, súper prevzal iniciatívu, držal loptu na svojich kopačkách, čo viedlo k jeho vyrovnaniu skóre v 55. minúte zápasu. Napriek stálej hernej prevahe súpera naši chlapci zabojovali a z ojedinelej šance v druhom polčase sme zvýšili skóre na 2:1 v 65. minúte zápasu Lukášom Zekuciom. Od tej doby sa na ihrisku viac bojovalo ako hralo, avšak chlapcom patrí za nasadenie, tak v prvom ako aj v druhom polčase, veľká vďaka, kedy sme dokázali udržať víťazstvo s konečným skóre 2:1.