Základná zostava: Krištof - Kováč, Netolický, Cíferský, Pivarči, Silue, Kandala (C), Ďurian, Valko, Černák, Jokel

Góly: 8. a 14. Starší, 21. (pen.) a 41. (pen.) Snitka, 69. Telúch - 65. Černák

ŽK: Tóth V.

Diváci: 173

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu asistentom trénera MFK (Ján Kováč): Vedeli sme, že k nám príde mladé behavé mužstvo, ktoré bude chcieť hrať futbal. To sa aj potvrdilo. Boli to hostia, ktorí ako prví pohrozili a už v 1. minúte sa dostali do veľkej príležitosti, ktorú zneškodnil brankár Vaník. V 7. minúte po akcii z pravej strany a po prihrávke od J. Tótha sa v pokutovom území uvoľnil Starší a otvoril skóre (1:0). V 16. minúte po štandardnej situácii, presne ako sme to cvičili, sa presadil opäť Starší (2:0). Hral sa otvorený futbal z oboch strán, ktorý sa musel páčiť divákom. Hostia hrozili rýchlosťou cez stred ihriska. Dostali sa aj do samostatného nájazdu, pri ktorom nás podržal Vaník. V 21. minúte po faule v pokutovom území bol nariadený pokutový kop. Snitka upravil na 3:0. V závere 1. polčasu upravil na 4:0 Snitka opäť z pokutového kopu. Druhý polčas sme prestriedali a hra sa nezmenila. Hral sa obojstranne otvorený futbal. Hostia sa opäť dostali do samostatného nájazdu, ktorý už premenili na gól (4:1). Dostali sme sa do viacerých šancí, ale presadil sa už len Telúch po peknej akcii z ľavej strany. Zápas sa kľudne mohol skončiť aj 8:3 podľa šancí, ktoré boli v zápase.