II. liga - mladší dorast - skupina VÝCHOD

KoloDátumDomáciHostia  
1. ne 14.8.2022 FK Humenné MFK Zvolen 1:2 (0:1)

Góly: 46. Bega - 13. Blihár, 79. Zekucia

ŽK: Hlaváč, Frank, Dolinský (všetci Zvolen)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka (C) - Terebesy, Králik, Totáč, Hlaváč, Frank, Dolinský, Kucharka, Zekucia, Blihár, Staššák

Striedali: Uhnák, Šipoš, Vondrák, Psotka

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

2. ne 21.8.2022 MFK Zvolen 1. FC TATRAN Prešov 2:1 (1:0)

Góly: 32. Frank, 57. Zekucia - 48. Stoják

ŽK: Králik, Bednár, Blihár, Ruman (Zvolen) - Nannavecchia (Prešov)

ČK: Balčák (Prešov)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka (C) - Králik, Totáč, Bednár, Psotka, Hlaváč, Solárik, Uhnák, Frank, Zekucia, Blihár

Striedali: Staššák, Kucharka, Vondrák, Ruman, Repiský

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

3. so 27.8.2022 FC LOKOMOTÍVA Košice MFK Zvolen 4:1 (1:0)

Góly: 28. Sabo, 42. Bolčák, 45. Genčúr, 58. Dutkovič - 78. Blihár

ŽK:

Káder Trenčína:

Základná zostava: Žabka - Králik, Psotka, Totáč (C), Vondrák, Frank, Bednár, Hlaváč, Uhnák, Blihár, Zekucia

Striedali: Staššák, Solárik, Kucharka, Ruman, Repiský

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

4. ne 4.9.2022 MFK Zvolen ŠK ODEVA Lipany 1:2 (1:1)

Góly: 24. Ščišľak, 65. Šoltys - 13. Tychanský (vl.)

ŽK: Tychanský, Bajzecer, Bujňák

Káder Trenčína:

Základná zostava: Žabka - Králik, Terebesy (C), Totáč, Bednár, Frank, Hlaváč, Solárik, Kucharka, Blihár, Zekucia

Striedali: Psotka, Uhnák, Staššák, Ruman, Repiský

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

5. ne 11.9.2022 MŠK NOVOHRAD Lučenec MFK Zvolen 3:1 (1:1)

Góly: 25. Kurek, 50. Horváth, 69. Činčura - 35. Blihár

ŽK: Danyi (Lučenec)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka (C) - Staššák, Terebesy, Totáč, Psotka, Frank, Kucharka, Solárik, Blihár, Ruman, Zekucia

Striedali: Bednár, Králik, Uhnák, Vondrák, Repiský

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

6. so 17.9.2022 MFK Bytča MFK Zvolen 2:4 (2:2)

Góly: 26. Lábaj, 28. Masiarik - 6. Frank S., 30. a 67. Blihár, 52. Kucharka 

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka (C) - Terebesy, Šimko, Bednár, Králik, Vondrák, Frank S., Kucharka, Dolinský, Blihár, Ruman

Striedali: Oklepek, Frank M., Dianiška

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

7. ne 25.9.2022 MFK Zvolen BŠK Partizán Bardejov 2:3 (1:2)

Góly: 33. Terebesy, 50. Blihár - 16. Hudák, 20. Krumlovský, 71. Šoltýs

ŽK: Solárik, Frank (Zvolen) - Hudák, Maťaš (Bardejov)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka - Králik, Solárik, Terebesy, Bednár, Frank, Hlaváč, Kucharka, Chaban, Blihár (C), Ruman

Striedali: Psotka, Totáč, Staššák, Dolinský

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

8. ne 2.10.2022 FK GALAKTIK MFK Zvolen 0:4 (0:1)

Góly: 30. Blihár, 61. Repiský, 68. Zekucia, 79. Chaban

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka (C) - Králik, Terebesy, Solárik, Totáč, Frank, Hlaváč, Kuchárka, Blihár, Ruman, Zekucia

Striedali: Repiský, Chaban, Staššák, Bednár

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

9. pi 7.10.2022 MFK Zvolen MŠK Námestovo 0:0 (0:0)

Góly: -

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka - Staššák, Solárik, Terebesy (C), Králik, Frank, Hlaváč, Repiský, Blihár, Kucharka, Zekucia

Striedali: Dolinský, Uhnák, Psotka, Orság, Chaban

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

10. so 15.10.2022 SLAVOJ Trebišov MFK Zvolen 3:3 (2:3)

Góly: 4. a 62. (pen.) Sivák, 10. Michalčík - 15. Blihár, 21. Solárik, 24. Zekucia

Káder Trenčína:

Základná zostava: Žabka - Staššák, Solárik, Psotka, Králik, Frank, Hlaváč, Dolinský, Blihár (C), Kucharka, Zekucia

Striedali: Repiský, Uhnák, Vondrák, Šipoš

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

11. ne 23.10.2022 MFK Zvolen MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:4 (0:3)

Góly: 29. Mišík, 34. a 48. Mojčák, 39. Krajčí

Káder Trenčína:

Zostava: Kocka (C) - Totáč, Solárik, Terebesy, Králik, Kucharka, Hlaváč, Dolinský, Uhnák, Blihár, Frank

Striedali: Chaban, Šipoš, Staššák, Vondrák

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

12. št 27.10.2022 MFK Snina MFK Zvolen 1:0 (0:0)

Gól: 52. Čurha

ŽK: Pipta (Snina) - Orság (Zvolen)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Žabka - Terebesy, Králik (C), Solárik, Blihár, Kucharka, Frank, Repiský, Dolinský, Šipoš, Staššák

Striedali: Orság, Vondrák, Psotka

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

13. ne 6.11.2022 MFK Zvolen FK Spišská Nová Ves 1:0 (1:0)

Gól: 11. Blihár

ŽK: Ruman (Zvolen) - Mód (Spišská Nová Ves)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka (C) - Králik, Staššák, Terebesy, Šipoš, Uhnák, Kucharka, Dolinský, Repiský, Frank, Blihár

Striedali: Ruman, Orság, Chaban, Psotka, Vondrák

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

14. so 12.11.2022 MŠK Kysucké Nové Mesto MFK Zvolen 5:0 (3:0)

Góly: 4. a 31. Mintál, 39. Škorík, 45. Kadura, 58. Divéky

ŽK: Kucharka, Blihár (všetci Zvolen)

ČK: Tomčala (Kysucké Nové Mesto)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Kocka - Králik, Psotka, Staššák, Dolinský, Repiský, Ruman, Solárik, Kucharka, Frank, Blihár

Striedali: Žabka, Uhnák, Orság, Chaban (C), Vondrák

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

15. ne 20.11.2022 MFK Zvolen MŠK Tesla Stropkov 2:1 (0:0)

Góly: 43. Blihár, 52. Terebesy - 66. Korady

ŽK: Červeňák, Boleš (Stropkov)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Žabka - Králik, Staššák, Terebesy, Šipoš, Dolinský, Repiský, Kucharka, Ruman, Frank (C), Blihár

Striedali: Uhnák, Psotka, Orság, Chaban, Totáč

Tréner: Peter Kocka

Asistent trénera: Maroš Hraško

16. ne 5.3.2023 MFK Zvolen FK Humenné 13:30  
17. so 11.3.2023 1. FC TATRAN Prešov MFK Zvolen 13:30  
18. ne 19.3.2023 MFK Zvolen FC LOKOMOTÍVA Košice 13:30  
19. so 25.3.2023 ŠK ODEVA Lipany MFK Zvolen 13:30  
20. ne 2.4.2023 MFK Zvolen MŠK NOVOHRAD Lučenec 13:30  
21. so 8.4.2023 MFK Zvolen MFK Bytča 13:30  
22. so 15.4.2023 BŠK Partizán Bardejov MFK Zvolen 13:30  
23. ne 23.4.2023 MFK Zvolen FK GALAKTIK 13:30  
24. so 29.4.2023 MŠK Námestovo MFK Zvolen 13:30  
25. ne 7.5.2023 MFK Zvolen SLAVOJ Trebišov 13:30  
26. ne 14.5.2023 MFK Tatran Liptovský Mikuláš MFK Zvolen 13:30  
27. ne 21.5.2023 MFK Zvolen MFK Snina 13:30  
28. so 27.5.2023 FK Spišská Nová Ves MFK Zvolen 13:30  
29. ne 4.6.2023 MFK Zvolen MŠK Kysucké Nové Mesto 13:30  
30. so 10.6.2023 MŠK Tesla Stropkov MFK Zvolen 13:30